Standard.al

Një veshje e Lori Hoxhës që kushton sa një apartament

0

Lori Hoxha shpesh ka treguarm se nuk kursehet për të zgjedhur veshje cilësore dhe ndër më të lakmuarat nga vajzat e famshme.

Këtë herë ajo habiti me koston e veshjes së saj për në plazh. Blogerja e famshme shqiptare, ka pozuar me një byzylyk në dorë gjatë pushimeve, i cili sipas faqes së njohur “What They Wearing” kushton rreth 38 mijë e 700 Euro dhe i përket markës Cartier.

Bikinit kushtojnë rreth 115 Euro, ndërsa syzet 275 Euro. Pra në total, 39090 Euro.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.