Standard.al

Martohen Kejsi dhe Stresi

0

Historia e dashurisë se reperit Stresi me bukuroshen Kejsi ka qënë në qëndër të vëmëndjës së mediave prej disa kohësh.

Çifti u fejua në fillim të këtij viti dhe shumë shpejt folën dhe për martesën.

Por para se ajo të ndodhte u përfolën gjatë për ndarje.

Ishte Stresi që atë kohë shuajti thashethemet duke postuar një foto me Kejsin e duke i shprehur dashurinë.

Për më shumë ato nuk janë fejuar, por janë martuar.

Stresi i ka mbajtur të fshehtë por ka qënë Kejsi në Instastory që ka zbuluar këtë fakt, duke na treguar se është pjesë e familjes Lushaj.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.