Standard.al

Kthim në kohë, Eni Çobani nuk ka ndryshuar fare

0

Juristja dhe drejtuesja e emisionit ‘Shihemi në gjyq’ Eni Çobani është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo ndan me ndjekësit e  saj që janë të shumtë në numër, ngjarje nga jeta dhe veprimtaria e saj e përditshme.

Por sot Eni është kthyer kohë më pas, duke postuar një foto me djalin e saj, kur ai ishte i vogël, të cilën e ka tilluar ‘Me dritën e syve që më dha jetë’.

Megjithatë ajo që bie në sy është se Eni nuk ka ndryshuar fare dhe portreti i saj vazhdon të ruaj të njejtin pozitivitet që ka pasur dikur.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.