Standard.al

Këngëtarja Adelina Tahiri habit me format e saj trupore pas lindjes

0

Muajin e kaluar këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë.

Ajo lindi një djalë dhe çifti vendosi ta pagëzojë më emrin Jon.

Kujtojmë që Adelina gjatë periudhës së shtatzanisë ka qënë shumë e komentuar dhe fotot e saj me barkun e rrumbullakosur bënë xhiron e rrrjetit.ImageMegjithatë pas lindjes Adelina në një kohë shumë të shkurtër ka arritur të rikthej format e mëprashme trupore, duke mos lënë aspak bark.

Këngëtarja në Instastory ka publikuar një foto ku shihet në makinë e ku tregon të gjithë trupin.

Siç shihet dhe në foto, Adelina i ka kthyer format e saj trupore menjëherë.Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.