Standard.al

Berisha në një takim të rëndësishëm për kufijt me…

0

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli po qëndron në Shqipëri. Gjatë ditës do të ketë takime të ndryshme.

Me të janë edhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ministri Dardan Gashi, shefi i kabinetit të tij, Blerand Stavileci, dhe i ngarkuari me punë në ambasadën e Kosovës në Shqipëri, Sylë Ukshini.

Ai është duke zhvilluar një takim me ish kryeministrin Berisha në zyren e këtij të funidt.

Kjo është një tejetër vizitë e rëndësishme në zyrën e Berishës pas takimit të pak ditëve më parë me Kreun  Vetëvendosjes Albin Kurti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.