Standard.al

Aurela Gaçe ‘rikthehet’ në shkollë

0

Aurela Gaçe ka publikuar disa minuta më parë foto të së bijës në ditën e parë të shkollës.

Këngëtarja e njohur dhe bashkëshorti saj kanë ndarë emocionet me Grace në ditën e veçantë dhe kanë qëndruar pranë saj për t’i treguar mbështetjen. “Jeta jonë e vogël po rritet. Filluam klasën e parë”,-ka shkruar Aurela.

Grace duket më e lumtur se kurrë për nisjen e kësaj etape të re.

Kujtojmë se çifti i njohur ka edhe një vajzë më të vogël të quajtur Abigail Isabelle.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.