Standard.al

Zbulohet data. Ja kur do të martohen Elita Rudi dhe Gjiko

0

Që nga momenti kur Gjiko i bëri propozimin për martesë Elita Rudit në 25-vjetorin e saj të lindjes, gjitha mediat flasin për ditën e dasmës së tyre.

Fillimisht dolën thashetheme se çifti do të martohej në muajin gusht por duket se planet u shtynë për më vonë.

Një tjetër aludim i arsyes së një dasme brenda një kohe të shkurtër sipas mediave ishte shtatzënia e mundshme moderatores.Thuhet se Elita është në pritje të ëmbël dhe kjo gjë ka bërë që ajo dhe Gjiko të përshpejtojnë planet për martesë.

Ndësa për çështjen e martesës që pushtoi portalet, ka folur vetë Elita në emisionin e saj, ku në bashkëbisedim i përmendën martesën, moderatorja reagoi sikur nuk dinte gjë.

“Çfarë martese?”, u shpreh Elita e çuditur duke mos dashur të japë asnjë informacion mbi këtë çështje. Por sot Indeksonline shkruan se dasma e madhe do të mbahet më datë 21 shtator në Prishtinë. As Elita dhe as Gjiko nuk kanë zbuluar asgjë deri tani, duke zgjehdur kështu të planifikojnë gjithçka në privatësi të plotë edhe pse po aludohet për një datë konkrete.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.