Rama vihet në shënjestër nga ‘rrjetet sociale’

0

Kryeministrit i vendit Edi Rama dhe bemat e tij nuk kane kaluar paqe ne rrjete sociale, sic eshte bere tradite, kane shperthyer memet dhe fotot ironizuese per sa i perket kompanise Air Albania.

Loading...

Loading...

Lini nje pergjigje