Standard.al

“Narkopolicia fsheh krimin. Dy plagosje me thikë në Kavajë”

1

Dy persona kanë mbetur të plagosur me thika mbrëmë në Kavajë por policia po fsheh krimin. Ky denoncim është bërë nga një qytetar i Kavajës në adresën e ish-Kryeministrit Berisha.

Qytetari shkruan se policia mori pamjet filmike të ngjarjes dhe nuk e ka bërë publike atë.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Narkopolicia fsheh krimin. Dy plagosje me thike ne Kavaje!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Dy te plagosur me thike sot ne mbremje ne kv,policia po fsheh ngjarjen,jane kamerat e lokalit,qe policia i mori me USB,sipas fjaleve po mundohen te fshehin ngjarjen pa e bere publike,respekte salì,anonim te lutem”

1 Comment
  1. american16al says

    Ky eshte psikopat dhe i djallezuar, krime ndodhin dhe do te ndodhin ne nje shoqeri dhe nuk eshte problemi se jepen njoftime ne shtyp apo jo ( per mua personalisht jo cdo gje duhet bere publike) por rezultatet e forcave te rendit jane me te rendesishme.
    Ky djall kerkon qe shtypi te jete i zi per Shqiperine, dhe nuk shqetesohet sh per qytetarin i ka dale boja por ka fat se keni kryeminster karnaval qe premtoje “lufte” kunder korrupsionit dhe perfundoje ne te njenjten varke me kete djall te zi Berisha.

Reply To american16al
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.