Standard.al

“Narkopolicia fsheh krimin. Dy plagosje me thikë në Kavajë”

1

Dy persona kanë mbetur të plagosur me thika mbrëmë në Kavajë por policia po fsheh krimin. Ky denoncim është bërë nga një qytetar i Kavajës në adresën e ish-Kryeministrit Berisha.

Qytetari shkruan se policia mori pamjet filmike të ngjarjes dhe nuk e ka bërë publike atë.

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Narkopolicia fsheh krimin. Dy plagosje me thike ne Kavaje!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Dy te plagosur me thike sot ne mbremje ne kv,policia po fsheh ngjarjen,jane kamerat e lokalit,qe policia i mori me USB,sipas fjaleve po mundohen te fshehin ngjarjen pa e bere publike,respekte salì,anonim te lutem”

1 Comment
  1. american16al says

    Ky eshte psikopat dhe i djallezuar, krime ndodhin dhe do te ndodhin ne nje shoqeri dhe nuk eshte problemi se jepen njoftime ne shtyp apo jo ( per mua personalisht jo cdo gje duhet bere publike) por rezultatet e forcave te rendit jane me te rendesishme.
    Ky djall kerkon qe shtypi te jete i zi per Shqiperine, dhe nuk shqetesohet sh per qytetarin i ka dale boja por ka fat se keni kryeminster karnaval qe premtoje “lufte” kunder korrupsionit dhe perfundoje ne te njenjten varke me kete djall te zi Berisha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.