Standard.al

Moderatorja Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

0

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë.

Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur dhe kështu ka vepruar edhe sot duke i mahnitur ndjekësit më këtë imazh ku shfaqet e veshur më një fustan të ngushtë që i tregon qartë barkun në muajin e 8 të shtatzanisë.

Moderatorja shkruan: ‘Shtatzania nuk ëstë vëtëm të veshësh fustane, më besoni! Të shkosh në tualet apo jo, të vjella, fryerje, urth, pagjumësi, dhimbje shpine. Oh po shtatzënia është e mrekullueshme’.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.