Standard.al

Ledri Vula publikon për herë të parë foton e të dashurës

0

Prej disa kohësh reperi i njohur Ledri Vula ka ardhur në qëndrën e mediave rozë, për shkak të marrëdhënies së tij Sara, më mbesën e Telat Agolli e cila jeton në Gjermani.

Vetëm pak ditë më parë , gjatë festës së ditëlindjes së Ermal Fejzullahut, çifti është shfaqur publikisht për herë të parë në sytë e mediave.ImageSë fundmi Ledri dhe Sara kanë nisur pushimet së bashku dhe reperi ka publikuar për herë të parë në profilin e tij foto të së dashurës.

Ajo shfaqet me bikini, syzë e kapele mbi kokë, duke ecur ka kthyer sytë nga Ledri e cili e ka fotografuar.  Image

© SYRI.net

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.