Standard.al

E rëndë/ 55-vjeçar në Kuçovë vetëvritet me armë gjahu

0

Një 55-vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri në Kuçovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30, në lagjen “11 Janari”.

Viktima i identifikuar si shtetasi me iniciale Q. K., dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesë.

Në momentin e ngjarjes, ai ka qenë vetëm.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.