Standard.al

Dua Lipa poston në Instagram foton e Vesa Lumës. Ja pse

0

Pak ditë më parë, Dua Lipa publikoi këngën e saj të re me titull “Electricity”.

Kjo këngë po bën bujë kudo në rrjete sociale dhe është trend në shumë shtete.

Vesa Luma ka postuar një fotografi në Instastory të shkëputur nga klipi i Duas duke njoftuar se artistja me famë ndërkombëtare është trending në Zelandë të Re, atje ku Vesa jeton prej disa kohësh bashkë me burrin dhe djalin.

Të njëjtën foto, Dua e mori dhe e ripostoi në Instastory-n e saj.

Nëse nuk e dini, Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Banga jetojnë në Zelandë të Re dhe janë shkëputur për një kohë nga muzika.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.