Standard.al

Shpërthen tritoli në banesën e Drejtorit të OSHEE

0

Ka shperthyer tritol në banesën e drejtorit të OSHEE ne Krujë.

Sipas informaiconeve paraprake ka vetem dëme meteriale dhe nuk njoftohet se ka demtime në njerëz.

Shpërthimi ka ndodhur gjatë natës në banesen e shtetasit XH.Masha

Polcia po heton ngjarjen

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.