Standard.al

Rrëmbimi i vajzës 15-vjeçe në Dibër, detaje të reja…

0

Kapet dhe ndalohet njëri nga autorët e shpallur në kërkim, i dyshuar si bashkëpunues në ngjarjen e datës 5 shtator, kur një vajzë adoleshente u rrëmbye nga banesa në Dibër.

Personi me inicialet E.D, 21 vjeç, banues në Bulqizë, u vu në pranga, njoftoi policia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.