Standard.al

Publikohet video e Almedës 9 vite më parë, duke tundur të pasmet

0

Aktorja Almeda është një prej figurave më të njohura shqiptare, e cila pas disa muajsh qëndrimi në Shqipëri për të prenzatuar’ Dancing ëith the stars’ është kthyer sërish në Turqi pranë familjes së saj.

Jo vetëm në vendin tonë, ajo është e njohur edhe në Turqi, ku ka nisur dhe eksperiencën e saj në ekran.

Së fundmi po qarkullon një video ku Almeda shfaqet në daljet e saja të para në televizion,plot 9 vite më parë.

Aktorja kërcen në skenë e veshur me minifund dhe taka, teksa duket super seksi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.