Standard.al

Ja çfarë parashikojnë meteorologët sot…

0

Më 10 shtator  moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 -15 m/sek me intesitet më të lartë në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës  3-4  lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         14/29°C
Zonat e  ulëta           15/33°C
Zonat  bregdetare   18/31°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.