Standard.al

Eni Koçi na prezanton me nënën e saj, qenka tifoze e çmendur e…

0

Eni ka publikuar në ‘Instagram’ disa video, në të cilat nëna e saj si një tifoze e zjarrtë mbështet me brohërima boksierin shqiptar.

“Bisha ime”. Ka bërë super tifo mbrëmë. Ndërkohë që ne përpiqemi të ndalojmë entuziazmin e saj, na thotë ‘s’jeni me mua’ dhe vazhdon i jep zemër kampionëve.

Kjo është super-mamaja ime”, – ka shkruar Eni me shaka në njërën prej videove.

Mike Gjetan Keta fitoi titullin si kampion bote, ndërsa nënës së Enit dhe Gretës do t’i japim titullin si mami më ‘cool’ dhe si një super tifoze.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.