Standard.al

E dashura e re e reperit Majk, është e njohur për videon me pullë të kuqe

0

Kanë qarkulluar me shpejtësi sot  në media disa foto të reperit Majk me një modele nga Prishtina.

Fotot vërtetuan edhe lajmet se Majk i ka dhënë fund lidhjes me Melita Nushin.

ImageModelja me të cilën u fotografua sot reperi quhet Xhuli Nura dhe është shumë e njohur për shkak se vite më parë i publikuan një video me pullë të kuqe gjatë një bisede më Ledri Vulën.

ImagePasi video u bë publike, Xhuli u largua nga syri i publikut, por emri isaj nuk është harruar.

Modelja njihet gjithashtu dhe për deklaratën që bëri për Krenar Çoçajn duke thënë se ai po i vardisej në kohën kur ishte në lidhje me Dafina Zeqirin.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.