Standard.al

Denoncimi/ Berisha: I vidhen 200 mijë euro, Ministres së Shëndetësisë por ajo…

0

Këshilltares së Ministres së Sëndetësisë Manastirliu, I kanë vjedhur 200 mijë euro në shtëpinë e saj.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur para 5 ditësh.

Denoncimi është bërë nga një qytetar I cili I ka shkruar ish-kryeministrit Berisha.

Në mesazh shkruhet se këshilltarja është në të njëjtën kohë edhe sekserja e ministres Manastirliu, ndërkohë që ngjarja nuk është denoncuar, pasi, sipas qytetarit, eurot ishin të vjedhura.

Ja postimi I plotë I ish-Kryeministrit Berisha

Vidhen 200000 euro te ndrikull Manastirliut dhe keshilltares se saj!

Lexoni mesazhin e nepunesit dixhital. sb

“Doktor te pershendes, keshilltares see Ministres se Shendetesise e cila eshte edhe sekserja e ministres i kane vjedhur para 5 ditesh 200 mije euro ne shtepi,te saja dhe te vet ministres ,shtepia eshte te pallatet anash maternitetit te ri. Ajo nuk deshte ta denonconte sepse i kane leke te vjedhura. Ajo ka qene edhe sekserja e vete ne QSUT. Te pershendes dhe uroj te shporen keto hajduta me xhizme”

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.