Standard.al

Biondja më seksi e Instagramit i kall krejt me gjoksin gjigant

0

Bukuroshja amerikane, Lindsey Pelas, konsiderohet një ndër femrat më seksi në Instagram.

Se e meriton këtë vlerësim, biondja përvëluese e ka dëshmuar përsëri të dielën, teksa ka publikuar një fotografi marramendëse.

Modelja 27-vjeçare ka treguar gjoksin e saj gjigant për miliona ndjekësit e saj në rrjetin social, teksa ka pozuar me bikini.

Pëlqimet dhe komentet kanë vërshuar pas publikimit të fotografisë.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.