Standard.al

Panariti: Analizat e ushqimeve me një limuzine 100 milioneshë

0

Deputeti i LSI Edmond Panarit permes nje postimi ne facebook ka ironizuar per analizat e ushqimeve per almonela, hormone dhe pesticide.

Postimi i plotë:

U gjet zgjidhja!! Analizat e ushqimeve për salmonela, hormone dhe pesticide, do te kryhen me nje limuzine 100 milioneshe dhe nga nje skuader fuoristradash me vlere 1,6 miliarde leke. Keto jane pajisjet laboratorike qe na mungonin. Tani jemi ne rregull!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.