Standard.al

Avokati Goxhaj: Ja kush e hodhi në erë marrëveshjen e Sorosit të planifikuar për copëtimin e Kosovës

0

Avokati i njohur Altin Goxhaj permes nje postimi ne facebook ka treguar se kush ishte ai qe hodhi ne ere marreveshjen te planifikuar nga Soros per copetimin e Kosoves.

Postimi i plotë: 

ISHTE WESLEY MITCHELL I EMËRUAR NGA TRUMP AI QË E HODHI NË ERË QË NË 31 GUSHT MARËVESHJEN E GATUAR NGA SOROS PËR COPËTIMIT TË KOSOVËS!!!

Linku i E-Misionit ANtiSoros të përjavshëm të së Djelës në Fax News TV: https://www.facebook.com/faxweb.al/videos/2098067920444237/

Sot në Fax News TV i ftuar i Armela Ferko mes të tjerash shpjegova që Marëveshja e copëtimit të Kosovës dështoi në 31 Gusht pas telefonatës së Ndihmës Sekretarit të Shtetit WESLEY MITCHELL (njeriu i Trump që mbulon hallet tona) me Vuçiç dhe Thaçiç! Kshu shkoi për lesh edhe Axhenda e Alex Sorosit që do martohej në Serbi (zhvendosja e zyrave kryesore të Fondacionit Soros në Beograd) duke çu si pajë trojet e Kosovës! Kjo hedh në erë gjithë propagandën e poshtër antiamerikane të sponsorizuar nga networku Soros në Shqipëri dhe Kosove që fshehën rolin e Alex Soros dhe shpikën fakenews-e me gjoja rolin e Trump që kish shit Kosovën në marëveshje me Putin!

Ajo që po bëjnë këtë javë Vuçiç dhe Thaçiç është që po mundohen ta mbyllin këtë maskarallëk me show patriotik! Por nëse Serbia nuk humbi gjë, Kosova humbi shumë sps mori koston e prishjes së marëveshjes (duke dëmtuar integrimin europian) dhe mbi të gjitha vuri në diskutim integritetin territorial të Kosovës duke vetdeklaruar se një pjesë e Kosovës qenkërkan serbe përderisa janë të gatshëm tja japin Serbisë ndërkohë askush s’ka vënë në dyshim përkatësinë shqiptare të trojeve tona në Serbi që ishin në diskutim!

Vizita absurde e Vuçiç në Kosovë ishte thjesht një show patriotik për të larë m.. e dështimit me sh.. nacionaliste!

Linku i E-Misionit ANtiSoros të përjavshëm të së Djelës në Fax News TV: https://www.facebook.com/faxweb.al/videos/2098067920444237/

Ndërsa ky është linku që vërteton telefonatën e Mitchell në 31 Gusht, dhe që prej asaj dite ndryshoi gjithë loja, edhe gjithë qëndrimet! Në Administratën Trump punët zgjidhen edhe me vetëm një telefonatë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.