Standard.al

Vajza e Shyhrete Behlulit provokon me fustan të ngushtë

0

Engjëllusha Salihu është njëra nga këngëtaret e reja të muzikës popullore, e cila ka pak kohë që ka hyrë në skenë.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me fustanin e zi dhe shumë e bukur.

Po ashtu në qafën e këngëtares mund të shohim edhe një varëse që ka formën e “lirës”.

Engji është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.