Standard.al

Morena Taraku sërish foto provokuese…

0

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për fotot provokuese.

Ajo është dhe një nga më të komentuarat e showbizit shqiptarë.

Çdo foto e nxjerr nga këngëtarja bëhet lajmë.

Ndërsa  ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teksa pozon ,me këmbë të hapura dhe dorën lartë.

Ajo duket shumë seksi me xhinse dhe bluzën e shkurtër dhe transparente.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.