Standard.al

Moderatorja e njohur del lakuriq, Aulona Musta i kthehet keq: Je dhe nënë ti! Pff’

0

Ka tërhequr vëmendjen sot një foto e saj ku shfaqet tërsishtë nudo duke pozuar në natyrë, teksa e mbulon gjoksin me një erashkë.

Bëhet fjalë për moderatoren seksi dhe prezantuesen Belen Rodriguez e cila njihet për fotot e saja provokuese.

Në hapësirën e komenteve të kësaj fotoje, dallon ai i gazetarës shqiptare,Aulona Musa e cila ka kritikuar Belenin për këtë pozë lakuriq.

‘Ngele lakuriq mi goce! Le nam! Ca do të thotë çuni kur të të shohë fotot? Je dhe nënë ti! Pff’ i komenton Aulona.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.