Standard.al

Ledri Vula po i çmend femrat me trupin e tij

0

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur shqiptar të momentit.

Ai së fundi ka publikuar një imazh të ri, ku shihet nga bregdeti. Me trupin super në formë, por edhe në vendin luksoz Ledri dukej për lakmi.

Ledri Vula është njëri nga reperët më me përvojë shqiptarë, kurse edhe pse ka vite në skenë ai është ende shumë krijues dhe projektet e tij shndërrohen shpejt në hite.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.