Standard.al

Berisha publikon pamjet e takimit me Kurtin. Ja çfarë tha…

0

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamjet e takimit që ka zhvilluar dje, me liderin e Vetëvendosjes në Kosovë,  Albin Kurtin. Vetë Berisha e ka rrëfyer se cila ishte tema e bisedës midis tyre, në një kohë kur çështje të mprehta janë duke u debatuar për Kosovën.

“Mbrëmë, në takim me kreun e Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti dhe deputetin Liburn Aliu, në një bisedë mbi Kosovën dhe kombin shqiptar në tërësi!” shkruan Berisha.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.