Standard.al

Basha zbardh të vërtetën: “5 Fakte që duhet të dini për Vetingun dhe Politikanët”

0

Kryetari i opozitës Lulzim Basha, ka ndarë sot me shqiptarët 5 faktet që duhet të dinë për Vettingun për politikanët.

Përmes një videoje, Basha sqaron shqiptarët se çfarë është vettingu për politikanët dhe si do të veprojë ai.

‘5 Fakte që duhet të dini për Vetingun për Politikanët’, shkruan Basha:

VIDEO:

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.