Standard.al

Vrasja në Memaliaj, viktima kishte denoncuar parcelat me kanabis, zbardhen detaje të reja

0

Dy persona janë ndaluar nga policia për vrasjen e Alket Muhos, 43 vjeç.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se Muho 10 ditë më parë kishte denoncuar parcelat me kanabis të ndodhura në zonën e Memaliajt dhe është vrarë.

Sipas të dhënave të deritanishme mësohet se janë shoqëruar 6 persona dhe dy janë prangosur si autorë të dyshuar.

Bëhet fjalë për 59-vjeçarin me inicialet K. C., dhe 33-vjeçarin me inicialet A. K., të dy banues në fshatin Gllavë të Tepelenës.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.