Standard.al

Vera akoma nuk ka mbaruar, Ja sa do të shkojnë temperaturat

0

Gjatë kësaj jave u duk sikur u futëm në sezonin e vjeshtës, për shkak të uljes së temperaturave, por duke filluar nga nesër do të kemi sërish rritje të tyre.

Sipas meteorologëve, nga dita e nesërme dhe deri në fund të javës tjetër, në vendin tonë rikthehen masat e ajrit afrikane, çka do të sjellë edhe rritje të ndjeshme të temperaturave të cilat do të variojnë nga 32-36 gradë.

Ja parashikimi i Motit:

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.