Standard.al

E rëndë/ Përplasen dy makina vdes 6 vjeçarja

0

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Krumë-Qafë Prush, ku si pasojë ka humbur jetën një vajzës 6 vjeçare.

Në aksident janë përplasur dy automjete me drejtues,  H.F 42 vjeç dhe T.K 53 vjeç, dhe si pasojë ka humbur jetën vajza 6 vjeçare e H.F.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.