Standard.al

Dasma e Chiara Ferragni, më e përfolur se e familjes mbretërore

0

Javën e kaluar u mbajt dasma e shumëpërfolur e bloggeres Chiara Ferragni me reperin italian, Fedez. Dasma u komentua shumë në media dhe gazetarët kanë bërë krahasimin me dasmën e Meghan Markle dhe Princ Harryt. Sipas statistikave dasma e bloggeres ka rezultuar më e suksesshme dhe me më shumë influencë se ajo e aktores. 3 fustanet ‘Dior” të Chiara-s kanë shkaktuar më shumë bujë mediatike se fustanet e thjeshtë të Meghanit. Njerëzit ishin dyfish më të interesuar për fustanet e bloggeres. Sipas statistikave të “Daily Mail” thuhet se Ferragni i ka shtuar kompanisë “Dior” 5.2 milionë fitime.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.