Standard.al

Bebe Rexha ndryshon profesionin

0

Bebe Rexha njihet si këngëtare e mirë, por edhe një person që shkakton shumë të qeshura.

Ajo ka shkuar në studion e grimierit shqiptar, Mario Dedivanovic dhe i ka ofruar që ti bëjë make-up.

Në videot e publikuara në rrjete sociale, Bebe thotë se do aplikojë metodën “baking” duke shtuar me shaka se e ka shpikur ajo.

Duket sikur dyshja e famshme ka ndërruar profesion me njëri-tjetrin, por cdo gjë është lojë. Bebe është ulur në vendin e klientit dhe Mario e ka bërë gati për shfaqjen e Jeremy Scott.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.