Standard.al

Arrestohet i shumëkërkuari i Elbasanit…

0

Në prangat e policisë së Elbasanit ka rënë Erlind Liçenji 30 vjeç pasi ishtë shpallur në këkrim nga organet e drejtësisë.

Ai akuzohet për prodhim dhe shitje të narkotikëve.

Për të Gjykata e Kavajës kishte dhënë masen e denimit 1 vit me burg në vititn 2016

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.