Standard.al

Ekzekutohet 42 vjeçari në Memaliaj

0

Një person është vrarë mëngjesin e sotëm në Memaliaj.

Burimet e Policisë vendore, bëjnë të ditur se në fshatin Rabije, bashkia  Memaliaj është gjetur i varë me armë zjarri, mëngjesin e sotëm, Alket Muhaj 42 vjeç.

Viktima është gjetur në tokën e tij, ndërsa mësohet se kishte  plagë në gjoks dhe kokë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.