Standard.al

E enjte, 6 shtator, temperaturat në rritje

0

E enjte, 6 shtator: moti do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri në mesatare në zonat malore dhe jug të vendit.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet Jon. Valëzimi do të  jetë i forcës  3 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         14/28°C
Zonat e  ulëta           15/31°C
Zonat  bregdetare   19/30°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.