Standard.al

Dua Lipa shpallet “Artistja e vitit” në GQ Awards

0

Dua Lipa nuk di të ndalet dhe po arrin sukses të jashtëzakonshme në karrierën muzikore.  Çdo këngë e yllit të muzikës është shëndrruar në hit dhe puna e saj e palodshme po vlerësohet çdo ditë e më shumë. Së fundm, Dua është vlerësuar me çmimin “Artistja solo e vitit” në GQ Awards. Këngëtarja mori çmimin në ceremoninë e mbrëmjes së të mërkurës.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.