Standard.al

Moti për sot, 5 shtator 2018

0

Dita e mërkurë, 5 shtator moti do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare ku sërish nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të pakta të shiut në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  7 -15 m/sek në bregdet Jon. Valëzimi do të  jetë i forcës  3 lartësi  vale 0,5 deri në 1,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         14/28°C
Zonat e  ulëta           16/30°C
Zonat  bregdetare   19/30°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.