Standard.al

Goxhaj flet haptazi: Ja mesazhi për Ambasadën Amerikane pas postimit kundër fake news-ve online

0

Avokati i njohur Altin Goxhaj permes nje postimi ne facebook publikuar mesazhin e nisur ne facebook Ambasades Amerikane pas raportimit kunder fakenews online.

Postimi i plotë: 

JA CFARE I SHKRUAJTA NE FB AMBASADES PAS POSTIMIT KUNDER FAKENEWS-VE ONLINE
Prej 2 vjetesh TV dhe mediat e pushtetit nuk pushojne me nje propagande te papare me fakenews ne nje audience prej 3 milione shqiptaresh kunder Trump dhe administrates amerikane dhe stafi i Ambasades po na tregon se si te mbrohemi nga fakenews ne facebook! Shume shpejt do te dale e verteta se personeli i Ambasades Amerikane ne Tirane ka rol unik ne nje propagande amerikane duke sponsorizuar te gjithe gazetaret dhe “aktivistet” qe drejtojne propaganden kunder Trump dhe administrates amerikane dhe duke diskriminuar te gjithe gazetaret dhe aktivistet qe kane qene ne krahun e Trump dhe SHBA kunder antiamerikanizmit mercenar te Soros!

Nderkohe pse talleni me shqiptaret dhe me Administraten Trump duke postu nje video ne anglisht pa asnje perkthim ne shqip! Dmth i thoni shefave ne shba qe ja ne e nxorrem sipas udhezimit pavaresisht qe se kupto njeri! Nderkohe keni bere video shqip dhe me kengen Ja na erdhi Viti i ri! Cfare tallje…

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.