Standard.al

‘Surprizon’ Çiljeta Xhilaga, familja shtohet me një anëtar të ri

0

Teksa hiti i saj “Bonbone” po bën namin e po dëgjohet kudo, Çiljeta Xhilaga po shijon jo vetëm suksesin në anën profesionale, por edhe jetën private duke kaluar kohë me familjen e djalin e saj, Fernandon.

Këngëtarja e njohur poston shpesh foto me djalin e saj 5 vjec me të cilin kalon kohën më të madhe. Vogëlushi simpatik i ka kërkuar mamasë t’i blejë një qen dhe këngëtarja ia ka plotësuar dëshirën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.