Standard.al

S’do e besoni, ja sa ka kushtuar fustani ‘Dior’ i Lori Hoxhës në dasmën e Sarës

0

Pa diskutim që ceremonia e martesës në liqenin e Comos në Itali të Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka qenë një prej më të komentuarave këtë verë.

Edhe pse u treguan të rezervuar në publikimin e fotove, Lori këtë herë ka lënë të gjtihë gojëhapur me çmimin e fustanit marramendës.

Fustani me shkëlqim që Lori kishte zgjedhur për dasmën është I markës Dior Pre Fall’18 dhe kushton plot 18 mijë euro. Çanta që shihni në foto është po ashtu  Dior e dekoruar me kristale Swarovski . Ndërsa vathët janë J’adior dhe kushtojnë 350 euro. Pra në total e gjithë veshja e Lorit ka kushtuar plot 18’350 euro.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.