Standard.al

Rikthehet Klodiana Lala, pasi u sulmua me breshëri…

0

Vetëm pak ditë pasi banesa e prindërve të saj u sulmua me breshëri kallashnikovi dhe deri tani ende s’ka asnjë autor përgjegjës për ngjarjen, gazetarja e kronikës së zezë Klodiana Lala është rikthyer në ekranin e ‘News 24’.

Siç edhe duket, Lala ka dalë në transmetim direkt dhe ka bërë një përmbledhje të situatës së KLGJ-së që sipas saj është në një situatë kolapsi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.