Standard.al

Nëna e Rita Orës pozon me bikini, për një kauz shumë të rëndësishëm

0

Vera Ora është nëna e këngëtares së njohur me origjinë shqiptare Rita Ora.

Ajo gjithmonë ka dalluar për format fizike të përkryera dhe kujdesin e jashtëzakonshëm që tregon për veten.

Këtë gjë duket se e kanë vënë re edhe firmat e mirënjohura ndërkombëtare të bikinit dhe nuk kanë nguruar ta venë para aparatit për të pozuar për to.

Image

Firma e njohur “Melissa Odabash” ka pasur për qëllim të inspirojë gratë e prekura nga kanceri i gjirit dhe kush më mirë se një mjeke mund ta bënte më mirë këtë.

Kjo nuk është hera e parë që nëna e Rita Orës bëhet pjesë e një fushate të tillë, pasi edhe pak kohë më parë ajo u bë pjesë e një fushate ndërkombëtare ndërgjegjësimi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.