Standard.al

Ndoka: Tunduni o popull, nësë nuk lëvizim shpejt e fort kjo qeveri…

0

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, i ka bërë thirrje shqiptarëve që t’i bashkohen opozitës dhe t’i tregojnë vendin qeverisë, nëse duan të shpëtojnë nga e keqja që ka kapur Shqipërinë.

Duke komentuar aksionin opozitar në Shkodër, Ndoka me anë të një postimi në Facebook, shkruan se opozita e bashkuar vendosi vijën e kuqe në letër dhe tani është radha e popullit, që të gjithë sëbashku të mos lënë që qeveria t’i vendosë vijën e zezë Shqipërisë.

Ja postimi i Ndokës:

Opozita e Bashkuar” vendosi në Shkodër vijën e kuqe në letër; koha për ti rënë vizë qeverisë e kuvendit!

Tunduni o popull, nësë nuk lëvizim shpejt e fort; kjo qeveri po i vendos vijën e zezë këtij vendi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.