Standard.al

Këngëtarja shqiptare: Më mirë vdes sesa martohem me ish-in

0

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj është shprehur publikisht se nuk i kthehet pas një historie që ka marrë fund.

Ajo nuk i ka rezistuar trendit në Instagram, ‘Më bëj një pyetje’, ku një fans i shkruajti: “Të martohesh me ish-të dashurin apo të vdesësh?”

Në këtë rast, Dhurata zgodhi vdekjen. Kujtojmë se historia e dashurisë që pati me Argjend Haradinaj u komentua gjatë në faqet rozë ku nuk munguan skandalet.

Në intervistat e saj, këngëtarja ka zbuluar se Argjendi e shfrytëzonte famën dhe pasurinë e saj. Duket se ky kapitull është mbyllur plotësisht dhe nuk ka aspak dëshirë ti kthehet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.