Standard.al

Ironia therëse e Strazimirit: ‘Zoti ta shtoftë inatin e po e çil derën or trim’

0

Edi Rama e ka marrë përgjigjen e parë pas reagimit me ironi të tij, për mbledhjen e opozitës së bashkuar të zhvilluar pasditen e sotme në Shkodër.

Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri i është përgjigjur me të ‘njëjtën monedhë’, reagimit të Ramës.

Ky i fundit reagoi kundër opozitës, por nuk tha asnjë fjalë për Shkodrën dhe shkodranët të cilët janë në ditë të vështira, pasi krimi ka pushtuar qytetin.

Reagimi i Gent Strazimirit:

 

Image

© SYRI.net

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.