Standard.al

Sinan Hoxha mbulohet me Euro në dasmën e…

1

Këngëtari Enis Bytyqi i ka dhënë fund beqarisë.

Dy ditë më parë, ai organizoi dasmë për familjarët, ndërsa mbrëmë ai organizoi dasmën për miqtë dhe kolegët.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe këngëtari Sinan Hoxha bashkë me bashkëshorten e tij, Andrra Destani.

Në një moment, këngëtari shfaqet me daulle në mes të dasmorëve, të cilët e mbulojnë përplot me para.

Atmosfera në dasmën e Enisit ishte në maksimum, kurse çifti dukeshin për mrekulli.

1 Comment
  1. mateo says

    Të lumte je I preferuari im

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.