Standard.al

Ronela festoi ditëlindjen, ja si e uroi Young Zerka

0

Këngëtarja shqiptare ka festuar sot ditëlindjen e saj. Ronela Hajati ,mbushi plot 29-vjeçe dhe mbrëmjen e kaluar u pa duke festuar me një grup shoqërie. Teksa mungonte reperi Young Zerka, menduam se diçka nuk shkon te mes tyre.

Por urimi i shumëpritur ka ardhur në rrjetet sociale. Këngëtari i ka dedikuar një status mjaft të ëmbël në Instagram partneres së tij, ku i uron gjithë të mirat e botës, pasi sipas tij i meriton.

“Gëzuar ditëlindjen partnerja ime në krim! Të uroj më të mirat vajzë dhe në rrugën tënde ka shumë gjëra të bukura që të presin sepse i meriton. Qëndro gjithmonë e qeshur, argëtuese dhe productive. Në këtë foto shkëlqejmë si yje,”- shkruan Zerka

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.